wt.. lip 23rd, 2024

Z pewnością wanna z masażem to możliwość wypoczynku i relaksu. Oczywiście ma na to wpływ zamontowanie specjalnych dysz, które wypuszczają wodę pod ciśnieniem, dobrym pomysłem są także bąbelki.

Wanna z hydromasażem działa na zasadzie recyrkulacji wody znajdującej się już w wannie. Po uruchomieniu pompa wirowa zasysa wodę do komory, ściska ją i wtłacza z powrotem przez dysze z naparem powietrza, aby stworzyć efekt masujący. Dosłownie jest to cykliczny proces, który pobiera energię z jednego cyklu wodnego do drugiego, aby stworzyć obieg wody. System działa na zasadzie wdmuchiwania strumieni wstępnie podgrzanego powietrza do wody z dna wanny. Ma to na celu masaż od dołu, oczywiście można spotkać różne modele wanien z różnymi dyszami, które mogą być rozmieszczone w wielu miejscach wanny. Oczywiście dysze można kierować w różne strony w zależności od modelu.

Można nimi zarządzać za pomocą wygodnych paneli które mogą znajdować się na brzegu wanny, aby zapewnić łatwy dostęp.

Nowoczesna wanna z hydromasażem lub jacuzzi została wynaleziona w latach pięćdziesiątych XX wieku przez pana Jacuzzi, który chciał stworzyć narzędzie terapeutyczne dla swojego syna cierpiącego na artretyzm. Jest to świetna terapia na bolesne mięśnie i opuchnięte stawy, wanny tego rodzaju świetnie sprawdzają się w przypadku wielu różnych schorzeń.

Bardzo dobrze rozluźniają mięśnie, dlatego też dają odczucie dużego komfortu.

Masaż tego rodzaju bardzo dobrze działa także na stawy, wanna z masażem może posłużyć także jako bardzo dobry pomysł na rehabilitację po skręceniach czy też złamaniach. Wanna z masażem t o także bardzo dobry pomysł dla sportowców, którzy mogą korzystać z wanny przed treningiem aby rozluźnić mięśnie i pobudzić krążenie. Wanna będzie też bardzo dobrym pomysłem po skończonym treningu kiedy chcemy odpocząć i nabrać sił. Obecnie kiedy szukamy luksusowych pokoi na czas wakacyjnego wyjazdu bardzo dobrym pomysłem może być apartamenty z jacuzzi, obecnie coraz więcej właścicieli hoteli decyduje się na montaż wanien z masażem w pokojach aby podnieść ich standard.

By admin