nie. Lis 28th, 2021

Jeśli masz w domu konsolę PlayStation, prawdopodobnie wiesz, że możesz pobierać gry ze sklepu PlayStation Store zamiast kupować fizyczne gry online lub w sklepach detalicznych.

Oczywiście powoduje to pytanie, czy te pobrane gry są tańsze niż ich fizyczne odpowiedniki. Niezależnie od tego, czy lubisz grać w gry wideo, czy nie, prawdopodobnie znasz nazwę PlayStation. Ta konsola do gier wideo firmy Sony jest tak popularna, że wszyscy słyszeliśmy tę nazwę przynajmniej raz, niezależnie od wieku i tego, czy jesteś graczem, czy nie.

W PlayStation Store znajdziesz także nowe i popularne gry w korzystnej cenie

Wymień jedną młodą osobę z Internetem, która nie słyszała o nazwach takich jak Call Of Duty, Assassin’s Creed, Gran Turismo, Grand Theft Auto czy Battlefield. Te gry są tak popularne, że ludzie byliby zaskoczeni, gdybyś powiedział, że o nich nie słyszałeś przynajmniej o jednej z nich. Ponieważ jest tak wiele wspaniałych i wciągających gier, gracze często wydają małą fortunę na najnowsze gry, więc próba zaoszczędzenia trochę pieniędzy na każdej grze z pewnością jest korzystna dla naszego portfela. Koszt fizycznych i cyfrowych gier PlayStation jest często dokładnie taki sam. Niestety pobieranie gier ze sklepu PlayStation nie jest tańsze niż zwykłe kupowanie ich w lokalnym sklepie gry fizycznej w pudełku. Pobieranie gier cyfrowych jest oczywiście o wiele wygodniejsze, ponieważ można uzyskać nowe wydania bez zamawiania ich w przedsprzedaży lub czekania w kolejce w sklepie, ale brak fizycznych dysków ma również wady. Ostatecznie jest to bardzo osobista decyzja, czy wolisz pobieranie, czy kupowanie fizycznych gier. Każda metoda ma wiele zalet i wad, ale gry fizyczne możesz sprzedać w przyszłości, jeśli nie będziesz już w nie grać, podczas gdy gier cyfrowych nie można sprzedawać, ponieważ są one przypisane do twojego konta na konsoli.

Jest wiele zalet pobierania gier z PlayStation Store

Czy PlayStation Store oferuje tylko drogie gry?

Jeśli zdecydujesz, że kupowanie gier w PlayStation Store jest tym, co wolisz, możesz się zastanawiać, czy nie są tam sprzedawane tylko drogie wydania najnowszych gier. Jest to powszechne błędne przekonanie, że PlayStation Store sprzedaje tylko drogie gry lub najnowsze wydania. Prawda jest taka, że PlayStation Store ma gry odpowiednie dla każdego gracza, a tańsze gry często oferują tyle samo radości, co te drogie i wysokobudżetowe. Jeśli posiadasz konsolę do gier PlayStation, powinieneś wiedzieć, że znajdziesz wiele gier, które są niedrogie, ale także bardzo ekscytujące. Grom tym towarzyszy również gustowna mieszanka ciekawych elementów graficznych i trafnej ścieżki dźwiękowej. Dlatego ich niska cena z pewnością cię zaskoczy, gdy zaczniesz w nie grać. W PlayStation Store jest do wyboru wiele tanich gier, ale możesz także pobrać darmowe gry. Wiele wysokobudżetowych gier wydanych lata temu przez firmę Sony jest teraz dostępnych w PlayStation Store jako darmowe. Istnieje również wiele gier, w które można grać za darmo po pobraniu i zarabiają one na sprzedaży uaktualnień, pakietów czy dodatków.

Gracze PlayStation mogą korzystać z wielu innych ekskluzywnych funkcji i pobierać niektóre gry za darmo, ale w niektórych przypadkach potrzebna jest subskrypcja PlayStation Plus. PlayStation Plus to płatna usługa subskrypcji dla graczy wideo, którzy kochają ekskluzywne, tanie i darmowe gry. Dzięki temu mogą grać w gry online dla wielu graczy z dowolnymi innymi subskrybentami PlayStation Plus z całego świata. Ale to nie jedyna korzyść, jaką uzyskują członkowie. Jak wspomniano powyżej, PlayStation Plus oferuje abonentom wiele tanich gier. Oczywiście ci, którzy nie są subskrybentami, również mają do wyboru tanie gry, ale subskrybenci otrzymują również ekskluzywną sprzedaż różnych gier w korzystnej cenie.

W playstation store masz możliwość zakupienia nie tylko tanich i starszych gier, ale również takich, na których premierę wszyscy gracze z niecierpliwością czekają. Z drugiej, często firma Sony prowadzi sprzedaż gier z dużymi rabatami, które mają dwie oddzielne ceny, z których ta tańsza jest tylko dla członków subskrypcji PlayStation Plus.

By admin