pt.. cze 9th, 2023

Smaczna woda zawsze pod ręką? No raczej! Dowiedz się, jak butelka filtrująca może zmienić twoje życie oraz na co warto zwrócić uwagę podczas szukania modelu dla siebie.

Zaczynamy!

Jak butelka filtrująca? Poznaj odpowiedź!

Butelka filtrująca to lekkie, trwałe i poręczne rozwiązanie, które nie tylko wyrobi w tobie nawyk regularnego nawadniania organizmu, ale również pozwoli ci zatroszczyć się o środowisko. Dzięki temu zadbasz nie tylko o siebie, ale i o przyszłość planety. W jaki sposób? Przede wszystkim ograniczasz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest woda sklepowa (czy wiesz, że miesięcznie może zużyć nawet 5 kg plastiku, w tym jednorazowych opakowań?). Butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr, który nie tylko usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru wody kranowej, ale również pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez i wapń). W filtrze znajduje się naturalny węgiel otrzymywany z łupin orzecha kokosowego. Jednak butelka z filtrem to nie tylko troska o środowisko, ale i oszczędność. W jaki sposób? Korzystając z butelki filtrującej, nie musisz kupować zgrzewek wody (butelkowa woda sklepowa), dzięki czemu obniżasz koszt za litr wody (filtrowana woda kranowa kosztuje jedynie kilka groszy za litr). Jak widzisz, potencjał drzemiący w butelce wielokrotnego użytku jest naprawdę ogromny.

Butelka filtrująca – na co zwrócić uwagę?

Gdy wiesz już jakie możliwości oferuje ci to niezwykłe rozwiązanie, czas odpowiedzieć na pytania jaka butelka filtrująca (na co warto zwrócić uwagę). Dobrym przykładem jest butelka filtrująca od polskiej marki Dafi (butelka filtrująca Soft):
– wygodny korek sportowy, który doskonale sprawdzi się podczas wszelkich aktywności
– filtr węglowy o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie
– trwała, lekka (tylko 33 g) i poręczna
– jeden filtr może zastąpić aż 300 butelek 0,5 l ze sklepu
– to butelka filtrująca wyprodukowana w Polsce (polska marka Dafi)
– to butelka wielokrotnego użytku, która pomoże ci zatroszczyć się o środowisko

Butelka z filtrem – gdzie może się przydać?

– w domu (zawsze warto mieć przy sobie smaczną filtrowaną wodę kranową)
– podczas treningów (odpowiednie nawodnienie to absolutna podstawa!)
– w pracy/w szkole/na uczelni (nie zależnie czy się uczysz, czy pracujesz fizycznie/umysłowo zawsze warto mieć pod ręką smaczną filtrowaną wodę kranową)
– podczas spacerów (lekka butelka filtrująca sprawi, że nawet nie poczujesz, że masz ją ze sobą podczas spaceru po okolicznym parku, a nigdy nie wiesz, kiedy złapie cię pragnienie)
– podczas wakacji (niezależnie od tego, czy planujesz krótki wypad za miasto, czy długi wyjazd zagranicę spakuj butelkę wielokrotnego użytku i zapewnij sobie smaczną filtrowaną wodę na wyciągnięcie ręki)

Jaka butelka filtrująca? Rozwiązanie znajdziesz na stronie dafi.plprodukty/butelka-filtrujaca.html/. Wejdź, kup i odkrywaj jej potencjał każdego dnia!

By admin