Domek o wysokim standardzie w centrum Tatr

De facto należałoby napisać, iż chodzi tu o domki, a nie domek o wysokim standardzie. Zakopane, zróżnicowana, aczkolwiek dogodna lokalizacja, niedaleka odległość od miasta, cisza, pełen spokój i wypoczynek.

Nadto oczywiście otaczająca przyroda, majestat górskich, tatrzańskich szczytów. To wszystko zapewnione mają osoby odwiedzające Zakopane, odwiedzające obiekty noclegowe, jakimi są Elkowe Domki. Pięć bardzo ciekawych propozycji skierowanych nie tylko do tych bardzo zamożnych, ale do każdego. Cena wynajmu domków nie jest wygórowana, ale jak najbardziej jest ona przystępna.

Elkowe domki

Mamy do dyspozycji pięć obiektów wykonanych z drewnianych bali. Każdy z nich w pełni wyposażony, wygodny, komfortowy. W tych obiektach przybywającym doń turystom niczego nie może zabraknąć i potwierdzane jest to bardzo pochlebnymi opiniami na ów temat. Elkowe Domki są zlokalizowane w bliskości miasta, ale jednocześnie też w bliskości stoków narciarskich. W okresie zimowym jest to niewątpliwie jeden z większych atutów. Idealne miejsce do tego, aby je wynająć gdy chcemy poszusować na nartach, na snowboardzie.

Pięć domków drewnianych do Domek z bali VIP, Domek z bali Komfort, Domek pod Gubałówką, Szałas pod Gubałówką oraz Apartament Hrabiego.

Każdy z obiektów zapewnia komfort. Mamy w nich przestronny salon, mamy wygodne sypialnie, łazienki zapewniające pełen komfort oraz intymność. Nie brakuje miejsca na postawienie samochodu, nie brakuje również miejsca na to, aby móc rozpalić grilla. Tym samym w tych obiektach po prostu nie brakuje tego, co najważniejsze, aby móc prawdziwie odpocząć, głęboko odetchnąć.

Wszelkiego rodzaju szczegóły na temat owych obiektów, na temat możliwości ich wynajęcia w danym okresie roku, są dostępne za pośrednictwem strony internetowej domki Zakopane. Opinie zadowolonych klientów na pewno są doskonałą rekomendacją dla Domków Elkowych, których popularność z roku na rok jest coraz większa. To właściwe miejsce do tego, aby odsapnąć od swojej codzienności i wszystkich problemów.