pt. Sty 22nd, 2021

Wiele osób zastanawia się, jak sprawić, aby dom był przytulny i bardziej zachęcający do odpoczynku.

Często najbardziej zmagamy się przez długi czas z odpowiednim wykończeniem wnętrza, ale to właśnie dekoracje i akcesoria tworzą nastrój i dyktują klimat przestrzeni. Tak naprawdę niewiele potrzeba, aby nadać pomieszczeniu ciepłą i przyjazną atmosferę, ale wymaga to nieco starannego przemyślenia i wielu spraw do rozważenia. Nie chodzi też tylko o zapalenie kilku świec i położenie koca. Przytulny salon sprawia, że pobyt w nim jest komfortowy, ponieważ został zaprojektowany z myślą o wygodzie, od sposobu ustawienia mebli po sposób oświetlenia i użyte materiały do dekoracji. Tworzenie przytulnej przestrzeni polega na pobudzaniu wszystkich zmysłów, a nie tylko na wyglądzie pomieszczenia. Trzeba pomyśleć o zapachu, dotyku i dźwięku, aby wszystko razem tworzyło domową atmosferę sprzyjającą relaksowi i odprężeniu. Zrób to dobrze, a stworzysz własne sanktuarium, i nie będziesz się mógł doczekać, aby spędzić czas w takim pomieszczeniu. Dekorowanie domu może być relaksujące

Zmiękcz czyste linie, udekoruj obrazami lub zdjęciami w ramkach odsłonięte ściany i otwarte przestrzenie, nakładając warstwę tekstury w swoim salonie.

Odrobina tekstury może rozgrzać nawet najbardziej neutralne domy, a każdy dom potrzebuje trochę oświetlenia. Zamień syntetyczne materiały sztuczne i błyszczące powierzchnie na naturalne materiały, takie jak lekko zabarwione drewno, rattan, juta, bawełna organiczna i len. Umieść miękkie poduszki na twardych powierzchniach i miękkie dywaniki pod meblami. Możesz sprawdzić online, co oferuje sklep z dodatkami do domu. Białe ściany mogą wydawać się jasne i przewiewne w ciągu dnia, ale w niektórych oświetleniach mogą być dość surowe i zimne. Dodaj subtelną nutę odcienia na ścianach, aby ocieplić atmosferę. Nie znaczy to, że musisz pomalować ściany na ciemne kolory, ponieważ nawet kremowy lub jasny beż sprawi, że przestrzeń będzie przytulniejsza, ponieważ będzie bardziej naturalna.

By admin