śr. Wrz 22nd, 2021

G Suite to bardzo przydatne narzędzia, które trzeba mieć, jeśli prowadzimy własną firmę. To, co wybierzemy zależne będzie od pakietów, jakie bierzemy pod uwagę.

Można również skorzystać z darmowego G Suite. Jest to wersja zarezerwowana nie dla wszystkich przedsiębiorców. Zasadniczo G Suite to płatna wersja i można wybrać sobie dowolny pakiet, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Jeśli jesteśmy organizacją non profit to można będzie wtedy nic nie płacić za G Suite i warto byłoby to wykorzystać. Jakie firmy się do tego zaliczają? Są to przede wszystkim te organizacje charytatywne, które działają i pomagają innym. Może to być też fundacja albo stowarzyszenie. Posiadanie takiego pakietu daje możliwość łatwiejszego zarzadzania swoją działalnością, które mogą być rozmieszczone w różnych miejscach. Im sprawniej się to robi tym lepiej, dlatego trzeba o to będzie zadbać. Poza organizacjami no profit z darmowego pakietu mogą korzystać szkoły oraz uczelnie. Jeśli prowadzimy własną firmę to niestety, ale tylko i wyłącznie płatne pakiety wchodzą w grę. Trzeba to dokładnie sprawdzić zanim zaczniemy się tym interesować. Jest to opcja na pewno bardzo ciekawa, dlatego zainteresowanie nią jest naprawdę bardzo, ale to bardzo duże.

Nasz G Suite

Trzeba będzie przejrzeć oferty na darmowe i płatne wersje. Jeśli mamy możliwość posiadania darmowego to trzeba się od razu na to pisać. Jeśli nie ma takiej opcji to nie pozostaje nam nic innego jak wybrać tańszy lub droższy pakiet. Dobrze, że w ogóle ktokolwiek może w dzisiejszych czasach wykorzystywać narzędzia od Google za darmo. Niesie to ze sobą wiele korzyści, o których się przekonamy, jeśli z tego zaczniemy, na co dzień korzystać. Taką okazję trzeba wykorzystać i wybrać sobie g suite za darmo, a wtedy będziemy mogli łatwiej wszystkim zarządzać. Zainteresowanie darmową wersją jest bardzo duże, ale niestety nie wszyscy będziemy zadowoleni z końcowego efektu, bo jest to oferta przewidziana dla nielicznych, ale może to właśnie jesteśmy my?

By admin