pt.. lut 3rd, 2023

Techniki powiększania ust metodą iniekcji mogą być wykonywane szybko w gabinecie lekarskim, bez konieczności odbywania rekonwalescencji.

Wyjątkiem jest wstrzyknięcie tłuszczu, ponieważ procedura wymaga liposukcji na niewielkim obszarze, aby usunąć tłuszcz z innej części ciała, zanim będzie można wykonać wstrzyknięcie w wargi. Przed wstrzyknięciami można zastosować miejscowy środek znieczulający, aby złagodzić dyskomfort. Czasami przed zabiegiem można wykonać zastrzyki blokujące nerwy, aby całkowicie znieczulić usta. Jest to podobne do zastrzyków znieczulających, które wykonuje dentysta przed zabiegiem. Trzymanie lodu na ustach przed wstrzyknięciem pomaga również znieczulić ten obszar i pomaga przy ewentualnych siniakach i obrzękach. Po dokładnym zaznaczeniu miejsc do wstrzyknięcia bardzo cienkimi igłami wstrzykuje się substancję w usta. Powinieneś być w stanie natychmiast zauważyć różnicę, a po całkowitym wygojeniu usta powinny wyglądać naturalnie. Czego można się spodziewać podczas zabiegu powiększania ust

Aby odpowiedzieć na pytanie, czy powiększenie ust jest zabiegiem odpowiednim dla ciebie, musisz najpierw zadać sobie pytanie, dlaczego tak naprawdę chcesz zmodyfikować swoje usta.

Nie powinieneś przechodzić tej procedury, chyba że naprawdę chcesz zmienić swój wygląd. Ważne jest również, aby mieć realistyczne oczekiwania co do wyniku. Uwydatnione usta mogą sprawić, że wargi będą bardziej jędrne i pełniejsze. Lekarz przed zabiegiem powinien omówić z tobą zalety i wady opcji powiększania ust i pomóc ci zdecydować, która technika lub produkt wypełniający jest dla ciebie najlepszy. W tym artykule https://adedermatologia.pl/powieksz-i-wymodeluj-male-usta-kwasem-hialuronowym/ znajdziesz więcej informacji na temat powiększania ust. Najważniejsze jest znalezienie lekarza, który ma kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu zastrzyków i któremu można zaufać. Ponieważ wypełniacze kwasu hialuronowego są zbudowane z substancji podobnych do tych znajdujących się w organizmie, jest mało prawdopodobne, aby wywoływały reakcję alergiczną. Ale jeśli jesteś uczulony na lidokainę, poinformuj o tym lekarza przed rozpoczęciem zabiegu.

By admin