nie. Lis 28th, 2021

Uzyskaj pełne, nawilżone, młode i piękne usta, o których zawsze marzyłaś, dzięki bezpiecznym i skutecznym zabiegom poprawiającym wygląd ust z użyciem zastrzyków z kwasem hialuronowym.

Niezależnie od tego, czy twoje usta są naturalnie cienkie, czy też straciły objętość w wyniku starzenia się, zabieg powiększania może natychmiastowo skutkować bardziej młodzieńczym, odmłodzonym wyglądem ust i całej twarzy.

Zabiegi powiększania ust zyskują na popularności

Powiększanie ust we Wrocławiu w renomowanej klinice estetycznej

Zabiegi powiększania ust mogą uzupełnić utraconą objętość w ustach, a także zrównoważyć asymetrię ust i zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Wypełniacze skórne są wykonane z naturalnego kwasu hialuronowego, który jest wstrzykiwany bezpośrednio w skórę ust w celu zwiększenia objętości obszaru warg. Te zastrzyki są podawane przez doświadczonych estetyków, są strategicznie wstrzykiwane w części ust i okolice ust, aby nadać wargom pożądany kształt, zrównoważyć je i dodać objętości. Aby pomóc ci osiągnąć jak najlepszy efekt estetyczny, specjaliści w gabinetach medycyny estetycznej skupiają się również podczas zabiegu powiększania ust na eliminacji otaczających je drobnych zmarszczek i uniesieniu kącików ust.

Wypełniacze skórne są najpopularniejszymi niechirurgicznymi opcjami powiększania ust, ponieważ zapewniają bezpieczne, skuteczne i niemal natychmiastowe rezultaty przy niewielkich lub zerowych przestojach. Przed zabiegiem powiększania ust lekarz estetyk przeprowadzi z tobą szczegółową rozmowę, aby zrozumieć twoje cele estetyczne i oczekiwania względem wyników. Przed zabiegiem stosuje się środek do znieczulenia miejscowego. Ma to na celu zapewnienie maksymalnego komfortu dla pacjenta podczas całej procedury. Przez kilka dni może utrzymywać się zasinienie i opuchlizna w okolicy ust, ale jest to efekt przejściowy i ustąpi po kilku dniach.

Wybierając powiększanie ust Wrocław mamy pewność, że zabieg i efekty są dla nas bezpieczne i jak najbardziej naturalne. Kwas hialuronowy jest delikatnie wstrzykiwany we wcześniej określone miejsca, a następnie delikatnie masowany, aby wygładzić produkt i zapewnić najlepsze rezultaty estetyczne.

By admin