pon.. kwi 22nd, 2024

Facebook przyciąga setki milionów ludzi do siebie. Mało, kto nie ma tam konta. Konto, które mamy oznacza, że dodajemy zdjęcia, opowiadamy gdzie byliśmy i zaznaczamy gdzie będziemy.

To są bardzo ważne dane i dlatego byłoby dobrze gdybyśmy nie byli śledzeni poprzez różnego rodzaju programy szpiegujące i wyciągające nasze dane. Bardzo szybko można sprawdzić poprzez naszego dostawcę gdzie dopadnie mieszkamy. To jest naprawdę bardzo duże zagrożenie, dlatego trzeba coś z tym zrobić. Rozwiązaniem, które jest dla nas najlepsze i najbardziej bezpieczne będą nowe serwery proxy. Co to oznacza? W swojej przeglądarce internetowej wybieramy ustawienia nowego serwera proxy. Zanim zmienimy te ustawienia trzeba będzie przejrzeć oferty od firmy, która oferuje proxy dla Facebooka, a wtedy wiemy, że to, co wybraliśmy jest stabilne w działaniu i że zagwarantuje nam to anonimowość w sieci. Nie kosztuje to dużo pieniędzy, ale przynajmniej wiemy, że nic nam już nie zagraża i właśnie o to chodzi.


Szukamy serwera pod Facebooka

Musimy pamiętać o tym żeby wybierać płatne wersje serwera proxy. Dlaczego? Chcemy żeby wszystko działało tak jak teraz, dlatego wybieramy takie łącze, które nam do zagwarantuje. Darmowe często są tak wolne, że na wgranie Facebooka będziemy czekać kilka minut. Trudno byłoby sobie dzisiaj wyobrazić to, że mamy wracać do tego, co było dziesięć lat temu, dlatego wybieramy dla siebie takie firmy, która są najbardziej wiarygodne i które dadzą nam ofertę idealnie dopasowaną do naszych wymagań. Musi się to wszystko zgadzać pod względem parametrów. Trzeba się cieszyć, że w łatwy sposób można zmienić adres obecnego serwera proxy na ten, który kupiliśmy. Każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Na pewno wybierzemy takie serwery proxy pod facebooka, jakie są nam potrzebne. Taka oferta jest nam bardzo potrzebna, dlatego trzeba się cieszyć, że łatwo można do niej dotrzeć i wykorzystać ją do własnych celów. Od dzisiaj korzystanie z Facebooka będzie o wiele bardziej bezpieczne i co ważne jeszcze szybsze.

By admin