wt.. lip 23rd, 2024

Po przejrzeniu tak wielu różnych katalogów nieruchomości i ofert online, aby znaleźć dom, wielu kupujących staje się tak podekscytowany wyszukiwaniem, że przeskakują i kupują pierwszą rzecz, na którą mogą sobie pozwolić.

Dowiedz się, jak lepiej kupić nieruchomość w poniższym artykule.Zrób listę wszystkich funkcji, które chcesz, aby Twój nowy dom miał, zanim zaczniesz robić zakupy. W ten sposób będziesz mieć jasny obraz tego, czego potrzebujesz w domu i czego chcesz. Wychodzenie na ślepo patrząc na domy może być wyczerpujące, dopóki nie usiądziesz i nie napiszesz, czego dokładnie chcesz.Domy, które wymagają troskliwej opieki, są tańsze. Jest to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli nie spiesz się i ulepszaj swój dom pojedynczo. Oprócz dostosowywania domu do własnych upodobań, za każdym razem, gdy dokonujesz ulepszeń, tworzysz wartościowe equity. Upewnij się, że widzisz potencjał domu, zamiast skupiać się na jego wadach. Kilka aktualizacji i ulepszeń może przekształcić ten surowy diament w dom twoich marzeń.Ważną wskazówką, jeśli chodzi o nieruchomości, jest rozmowa z wieloma różnymi osobami, które kupiły nieruchomość w trakcie całego procesu. Jest to ważne nie tylko ze względu na wskazówki, które zdobędziesz, ale podczas poszukiwania w domu pewne teorie lub pomysły nabiorą sensu dopiero wtedy, gdy doświadczysz ich z pierwszej ręki.Kupując nieruchomość za gotówkę, możesz wyeliminować pewne koszty zamknięcia, ale są dwa, których nie powinieneś pomijać. Jak znaleźć dom, którego zawsze szukałeś?

Jednym z nich jest wycena, aby upewnić się, że wartość, którą płacisz, jest odpowiednia i ubezpieczenie tytułu, aby upewnić się, że nie ma ukrytych zastawów, które zostaną później odkryte, a które musisz zapłacić, aby móc sprzedać.Poproś rodziców o pieniądze na zaliczkę na zakup nieruchomości.

Mogą być w stanie wręczyć ci go w prezencie i otrzymać za to ulgę podatkową, lub mogą chcieć udzielić pożyczki lub podpisać dla ciebie pożyczkę hipoteczną. Tak czy inaczej, możesz zdobyć pieniądze, których potrzebujesz, aby dostać ten dom teraz, a nie lata w dół.Miej przy sobie wykonawcę, gdziekolwiek jesteś. Ci ludzie są najbardziej doświadczeni we wskazywaniu drobnych wad, które mogą wymagać kosztownych napraw. Jeśli zabierasz ze sobą wykonawcę na otwarty dom, będziesz wiedział z góry, jakie większe lub mniejsze problemy mogą wymagać naprawy, dzięki czemu zaoszczędzisz koszty w przyszłości.Jeśli znajdziesz dom, który chciałbyś kupić, ale kuchnia jest daleka od tego, czego szukasz, powinieneś ponownie rozważyć zakup. Poważne remonty kuchni są bardzo czasochłonne i mogą kosztować dużo pieniędzy, więc kup dom tylko wtedy, gdy jesteś gotowy na tego typu zobowiązanie.Kiedy kupujesz dom, upewnij się, że najpierw sprawdziłeś, czy w domu nie wykonano żadnych nieautoryzowanych prac. Jeśli poprzedni właściciel dobudował dom lub przebudował jego część bez odpowiednich zezwoleń, możesz być odpowiedzialny za dostosowanie prac do kodu.Teraz, gdy przeczytałeś wskazówki zawarte w tym artykule, prawdopodobnie wiesz lepiej, aby nie wchodzić w jakąkolwiek umowę, która brzmi dobrze na powierzchni. Musisz kopać trochę głębiej, aby zobaczyć, czy możesz się przebić i wypracować znacznie lepszą ofertę. Zastosuj to, czego nauczyłeś się powyżej, aby zawsze otrzymywać najlepsze oferty.

By admin