niedz.. maj 19th, 2024

Wiele osób i firm posiada własnego maila właśnie w gmail, dlatego trzeba będzie dowiedzieć się, co zrobić żeby zmienić tam hasło.

Po co nam to? Nie trzeba żadnej okazji żeby zmieniać sobie hasło. Raz na kilka miesięcy powinniśmy robić to dla bezpieczeństwa, dlatego trzeba będzie dowiedzieć się jak za to można się zabrać. Wtedy dobrze się przygotujemy i nic nie zepsujemy. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i wtedy wszystko będzie tak jak trzeba. Nie jest to wcale trudne i nie trzeba być informatykiem żeby sobie z tym poradzić.


Jak zmienić hasło gmail?

Pierwsze, co trzeba zrobić to zalogować się do własnego konta Google. Nie ma znaczenia czy zrobimy to przez YouTube czy przez system Google. Ważne żeby się zalogować, co oznacza, że nikt poza nam nie będzie mógł zmienić naszego hasła. Trzeba też pamiętać żeby się wylogować z konta wtedy, kiedy z niego nie korzystamy żeby ktoś nie zmienił nam hasła, bo będą później problemy. Skoro jesteśmy zalogowani to teraz w górnej części ekranu znajdują się opcje dla naszego konta. Z tych dostępnych opcji trzeba będzie wybrać Moje konto. Teraz już będzie naprawdę bardzo łatwo, bo przechodzimy do sekcji Logowanie i bezpieczeństwo i tam wybieramy Logowanie do Google. Następnym krokiem będzie wybranie zmiany hasła. Teraz nie pozostało nam nic innego jak wprowadzić nowe hasło i wszystko zatwierdzić. Mamy nowe hasło, które jest bezpieczne i które musimy zapamiętać. Warto raz na kilka miesięcy zmieniać hasło i w ten sposób uchronimy się przed atakami z, zewnątrz które często się zdarzają. Jeśli wiemy gmail poczta jak zmienić hasło to można to zrobić w kilka minut. Każda osoba sobie z tym poradzi, bo to naprawdę nie wymaga od nas żadnej wiedzy. Czytamy to, w co klikamy i mamy problem rozwiązany. gmail jest popularne, dlatego wiele osób ma tam konto, ale nie wszyscy wiedzą jak zmieniać hasło. Na szczęście dzięki tej instrukcji będzie to dla tych osób bardzo łatwe i na spokojnie sobie z tym poradzą. Trzeba tylko się tym już teraz nieco bardziej zainteresować.

By admin