śr. Wrz 22nd, 2021

Obecnie jednym z głównych trendów projektowych jest pomysł stworzenia stylowego, komfortowego wyglądu we wnętrzu poprzez zastosowanie podłóg drewnianych.

Jednak nie we wszystkich pomieszczeniach sprawdzi się takie rozwiązanie, dlatego możemy zainstalować płytki o wyglądzie drewna na podłogach czy też ścianach. Dzięki ciekawemu projektowi z efektem parkietu takie płytki są idealne do nadania charakteru vintage w łazience, kuchni, salonie, sypialni lub korytarzu. Efekty drewna to nie tylko wzory w kształcie deski i ładny parkiet, ale znajdziemy również w sprzedaży przyciągające wzrok wzorzyste elementy na płytkach, idealne do stworzenia efektownej podłogi we wnętrzu, przykładowo w postaci szachownicy czy mozaiki. Odwiedzając sklep z produktami do wykończenia wnętrz lub przeglądając strony producentów online zobaczysz mnóstwo produktów, takich jak płytki o wyglądzie drewna lub naturalnych kamieni, jak marmur, łupek, terakota, granit i wiele innych rozwiązań w korzystnych cenach i do zastosowania we wszystkich pomieszczeniach, a także na zewnątrz. Wybieranie drewna do pomieszczeń to bardzo modny trend, który daje naprawdę charakterystyczne elementy w naszych pokojach, kuchni czy łazience. Kiedy zastosujemy takie oryginalne, estetyczne i trwałe rozwiązania, z pewnością spotkamy się z wieloma zachwytami i komplementami od osób odwiedzających nasz dom.

Trwałe i estetyczne płytki podłogowe wyglądające jak drewno

Tego typu płytek imitujących drewno czy kamień możesz użyć, aby przekształcić zarówno ściany, jak i podłogi w całym domu, ponieważ są one odporne na wilgoć, plamy, zarysowania i długotrwałe użytkowanie.

Dodatkowo w przeciwieństwie do kamienia naturalnego czy prawdziwego drewna takie płytki są wyjątkowo łatwe do mycia i utrzymania w czystości i nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych czy uszczelniania. W sprzedaży znajdziemy płytki płytki opoczno prime brown w wielu różnych rozmiarach. Dzięki opcjom antypoślizgowym oraz mrozoodpornym płytki tego typu oferują również estetyczną trwałą i stylową alternatywę dla desek drewnianych stosowanych na tarasach i werandach, nie wypaczają się i wystarczy je przemyć raz na jakiś czas.

By admin