pon.. kwi 22nd, 2024

Każdy mężczyzna który ceni sobie elegancję ma z pewnością w szafie eleganckie marynarki, ale także będzie posiadał różne kurtki i płaszcze na chłodniejsze dni.

Podobnie jak garnitury także płaszcze dobierane są odpowiednio do sylwetki właściciela. Najbardziej eleganckie są płaszcze szyte na miarę. Ważne jest także to jakiego rodzaju materiały są używane. Im lepszej jakości materiały tym bardziej eleganckie oraz co też za tym idzie droższe płaszcze. Płaszcze mogą być odpowiednio dostosowane do panującej na zewnątrz temperatury. W przypadku zimniejszych dni, w większości płaszczów przewiduje się możliwość zastosowania podpinki, dzięki której płaszcz jest o wiele cieplejszy. W przypadku okresu jesiennego gdy podpinka jest nie potrzebna można ją po prostu odpiąć. Jeżeli szukamy eleganckiego ubrania będziemy mogli obecnie wybierać spośród różnych modeli. Mogą mieć różną długość, krótsze kurtki do pasa, lub też dłuższe płaszcze nawet do kolan. Jeżeli poszukujemy dobrej firmy możemy sprawdzić ofertę firmy Repablo kurtki i płaszcze jakie tam znajdziemy są najwyższej jakości. Oczywiście do kurtki trzeba będzie dobrać także coś na szyję.

Zwyczajowo w przypadku garniturów oraz płaszczy stosuje się nieco ciemniejsze lub szare kolory. Jednakże szale¸ nawet jeśli mamy czarny płaszcz, mogą być w nieco bardziej jaskrawym, kontrastującym kolorze.

Często spotyka się w takiej konfiguracji szale czerwone, które doskonale pasują do tradycyjnych, czarnych płaszczy. Oczywiście, dobrym rozwiązaniem mogą być także szale czarne, które także będą jak najbardziej pasować. Warto też zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów szal został wykonany. Przeważnie szal będzie raczej nie drogim dodatkiem do płaszcza oraz samego garnituru. Jeżeli nie mamy pomysłu w co się ubrać możemy poszukać inspiracji, w internecie znajdziemy wiele różnych ciekawych pomysłów. Warto przeczytać artykuł na temat trendów w modzie męskiej: http://www.swiat-kobiet.pl/moda-meska-2020-poznaj-trendy-na-nadchodzace-lato/. Z pewnością jeżeli nie mamy pomysłu będziemy mogli znaleźć ciekawą inspirację.

By admin