wt.. cze 18th, 2024

,,Terminator: Mroczne przeznaczenie” to film science fiction wyreżyserowany przez Tima Millera, w którym występują Linda Hamilton, Mackenzie Davis i Arnold Schwarzenegger.

27 lat po wydarzeniach z filmu ,,Terminator 2: Dzień sądu” Sarah Connor (Linda Hamilton) powraca, by chronić młodą dziwczynę Dani Ramos (Natalia Reyes) przed nowym zagrożeniem. Kolejny Terminator, wykonany z ciekłego metalu Rev-9 (Gabriel Luna), został wysłany z przyszłości, aby unicestwić Dani. Wydaje się on niezniszczalny ale do Sary dołącza zespół agentów i przyjaciół, takich jak tajemnicza bojowniczka cyborg Grace (Mackenzie Davis), aby powstrzymać zabójczą maszynę. Ona także została przysłana z przyszłości, aby ochronić Dani przed niechybną śmiercią. Sarah Connor powraca w nowej części filmów o Terminatorze

Ponadto Arnold Schwarzenegger również powraca jako Terminator T-800, aby znów ocalić przyszłość przed zagładą.

,,Terminator: Mroczne przeznaczenie” to w sumie szósty film z cyklu o morderczych maszynach, a seria miała swój początek w 1984 roku. W tym filmie walka między ludźmi a maszynami wkracza na następny poziom, a dla fanów z pewnością miłym zaskoczeniem będzie pojawienie się oryginalnej bohaterki Sary Connor, granej przez fenomenalną Lindę Hamilton. Od czasu produkcji filmu „Terminator 3: Bunt maszyn” producent James Cameron nie był zaangażowany w stworzoną przez siebie sagę science fiction, która rozpoczęła się w 1984 roku kultowym filmem „Terminator”. W szóstej części serii Kanadyjczyk powraca jako pomysłodawca i producent. Terminator: Mroczne przeznaczenie jest oparty na kontynuacji fabuły filmu „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku i pomija wydarzenia z trzech pozostałych filmów. Krok ten okazał się trafny również dlatego, że oryginalna bohaterka Sarah Connor może powrócić i ponownie zaangażować się w walkę z morderczymi maszynami, zupełnie jak za starych dobrych czasów. Nieustannie zmieniający się model nowego Terminatora jest jednak dla bohaterów historii prawdziwym wyzwaniem. Po raz kolejny osoba prześladowana przez maszynę z przyszłości otrzymuje nieoczekiwane wsparcie od sojuszników.

By admin