wt.. cze 18th, 2024

Samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne na świecie.

Ich mocną stroną jest w miarę prosta obsługa,a także proekologiczne działanie (nie emitują żadnych spalin. Nissan e-NV200 to dwuosobowy pojazd typu Van pasujący idealnie do realiów miejskiego życia. Posiada wielką ładowność (około czterech metrów sześciennych), szeroko otwierane tylne drzwi i zasięg do stu pięćdziesięciu kilometrów. Za sprawą zaimplementowanej opcji szybkiego ładowania można zapełnić baterię do osiemdziesięciu procent już przy dwudziestu minutach ładowania. Silnik elektryczny daje moc 109 KM, wystarczającą do płynnego poruszania się po terenach miejskich lub podmiejskich. Warto wspomnieć, że jeśli używam tego samochodu, nie obowiązują nas opłaty w strefach płatnego parkowania, a także możemy wjechać w miejsca niedostępne dla pojazdów z silnikami spalinowymi i poruszać się pasem zarezerwowanym dla autobusów.

Proekologiczny wdzięk i praktyczność samochodu Nissan e-NV200

Czy warto wypożyczyć samochód Nissan e-NV200?

Jeśli cenią Państwo ładowne i praktyczne samochody, a na dodatek wyrażają Państwo zainteresowanie nowymi trendami ekologicznymi, to wynajęcie tego modelu w wypożyczalni jest dobrym rozwiązaniem. Nissan e-NV200 to pojazd udowadniający wszelkim niedowiarkom, że samochody elektryczne mogą sprawować się bez zarzutu, wyglądać dobrze i oferować wielki komfort jazdy. Jest to naszym zdaniem jedna z najciekawszych i najlepszych zarazem propozycji na rynku proekologicznych samochodów.

Firma Mestenza, której założycielem jest Rafał Grzebin, jest wypożyczalnią luksusowych aut. Mogą Państwo zarezerwować wynajęcie samochodu Nissan e-NV200 za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. Możliwy jest też kontakt e-mailowy i telefoniczny. Choć siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku, dostarczamy pojazdy na terenie całej Polski. Minimalny wynajem trwa dobę. Samochody są w doskonałym stanie technicznym, posiadają AC i OC. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

By admin