pt.. lut 23rd, 2024

WordPress to niezwykle cenna platforma, głównie ze względu na niesamowitą dostępność, jaką zapewnia szerokiemu gronu potencjalnych blogerów.

Jego łatwość użycia jest naprawdę niezwykła, ale nie oznacza to, że pewna część edukacji jest niepotrzebna przed wprowadzeniem go do pracy. Skorzystaj z poniższych informacji, aby uzyskać dobre podstawy w WordPress, abyś mógł zacząć blogować już dziś.Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego przeszukiwania przesyłanych multimediów, takich jak filmy lub zdjęcia, umieść to wszystko w jednym folderze za pośrednictwem WordPress. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia i multimedia, a następnie odznacz pole, które ustawia WP do sortowania multimediów w folderach na podstawie daty.Upewnij się, że Twoje treści są wolne od kłaczków. W ten sposób strona pozostaje odpowiednia dla zainteresowanych osób, które ją czytają. Doskonałą wtyczką, która może pomóc Ci w codziennym usuwaniu spamu z Twojej witryny, jest Akismet.Jeśli nie dostosowałeś swojego paska bocznego WordPress, może on być zaśmiecony bezużytecznymi elementami, które tylko wprowadzają w błąd czytelników. Twój pasek boczny powinien zawierać tylko rzeczy, które faktycznie chcesz, aby użytkownicy kliknęli. Przejdź do opcji Wygląd i widżety, aby edytować wygląd paska bocznego i usunąć z niego wszystko, co w rzeczywistości nie przynosi bezpośrednich korzyści Tobie lub odwiedzającym.Jeśli chcesz utworzyć podział wiersza, ale nie podział akapitu, przytrzymaj klawisz Shift podczas naciskania klawisza Enter. Przesuwa to kursor w dół do następnej linii bez żadnych spacji. Jeśli chcesz umieścić na swojej stronie adres z nagłówkiem, powinno to być proste.Mieć łatwą do znalezienia bibliotekę. Czas to pieniądz i nie musisz sprawdzać ton folderów, aby znaleźć jedną rzecz. Łatwiej jest znaleźć rzeczy w motywie WordPress, gdy wszystko znajduje się w jednym zintegrowanym folderze. Ułatwia to przeszukiwanie Biblioteki multimediów, ponieważ obejmuje tylko wpisanie słowa kluczowego dla tego, czego szukasz.Regularnie sprawdzaj swoją witrynę i zawartość. Jak zmaksymalizować swoje doświadczenie podczas korzystania z WordPress

Wszystkie twoje wtyczki i wszystko, z czym pracujesz, musi być aktualne.

Pomoże to zapewnić użytkownikom bezproblemowe korzystanie z witryny. Jeśli masz problemy z zapamiętaniem tego, rozważ ustawienie telefonu tak, aby raz w miesiącu ostrzegał Cię o wykonaniu tego zadania.Wiedz, że możesz pisać posty i wysyłać je w przyszłości za pośrednictwem WordPressa. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić post z „Opublikuj natychmiast” na konkretną datę i godzinę w przyszłości. W ten sposób możesz pisać posty i ustawiać je tak, aby wychodziły, nawet gdy jesteś na wakacjach!Nie zapomnij o Facebooku. Odwiedzający Twoją witrynę powinni mieć możliwość dodawania komentarzy lub rejestracji w Twojej witrynie za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Istnieją wtyczki, które pomogą Ci uruchomić rzeczy na Twojej stronie i są łatwe do pobrania i używania. Ponieważ tak wiele osób jest na Facebooku, ważne jest, aby upewnić się, że Twoja strona zawiera w jakiś sposób serwis społecznościowy.Użyj wtyczki, aby połączyć powiązane posty i dać swoim czytelnikom inne opcje. Ten typ wtyczki dodaje listy postów na końcu każdego postu. Są one wybierane na podstawie trafności tagu.Niewiele jest debaty na temat ogromnej atrakcyjności WordPress wśród wszystkich blogerów. To świetny sposób dla początkujących, aby postawić nogę w drzwiach, ale może być również używany przez bardziej zaawansowanych blogerów, z doskonałym rezultatem. Miej pod ręką powyższe wskazówki, a WordPress może stać się wszechstronnym narzędziem, które będzie używane przez wiele lat.

By admin