wt.. lip 23rd, 2024

Pierwsze lekcje gry na pianinie, wybranego języka, czy też nowej dyscypliny sportowej nigdy nie są tak łatwe, jak byśmy chcieli. Nie warto jednak rezygnować z nabywania nowych umiejętności ze względu na trudności pojawiające się w międzyczasie. Przekraczanie własnych barier doskonale wpływa również na nasze zdrowie psychiczne. Jeżeli więc chciałbyś podjąć się nowego wyzwania – nauka windsurfingu będzie doskonałym rozwiązaniem! Sporty wodne korzystnie oddziałują na nasz organizm, zmniejszając napięcie mięśniowe, wspomagając kręgosłup oraz korygując wadę postawy. Obecnie na lekcje z poszczególnych dyscyplin sportów wodnych możesz zapisać się do szkoły FunSurf na Helu.

szkoła wingfoila

Szkoła wingfoila FunSurf – sporty wodne na najwyższym poziomie

Nauka sportów wodnych powinna być nadzorowana przez licencjonowanych instruktorów, którzy zadbają o bezpieczne i sprzyjające warunki. Ponadto ich pomoc jest nieoceniona w procesie kształtowania poszczególnych nawyków, takich jak prawidłowa postawa na desce. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług szkoły FunSurf, cieszącej się ponad 25-letnim doświadczeniem. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursantów w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem sprawia, że szkoła wingfoila FunSurf zyskuje na coraz większej popularności zarówno wśród osób dorosłych, jak również dzieci i młodzieży. W swojej ofercie szkoła posiada kursy i szkolenia z zakresu windsurfingu, kitesurfingu oraz wingfoila w wyjątkowo przystępnej cenie. Chcesz przekonać się osobiście?

kursy kitesurfingu

Kursy kitesurfingu dla najmłodszych

Oferta szkoły FunSurf obejmuje również szkolenia dla najmłodszych uczestników powyżej 12 roku życia. Coraz więcej rodziców decyduje się na przywiezienie swojego dziecka na kursy kitesurfingu ze względu na szereg korzyści. Przede wszystkim maluch ma okazję nabyć nowe umiejętności, które są niezwykle wartościowe. Tego typu aktywność fizyczna doskonale wpływa na jego organizm, wzmacniając mięśnie i układ odpornościowy. Kursy kitesurfingu FunSurf to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Jeżeli więc chciałbyś, aby Twoje dziecko poznało nowych przyjaciół – zapisz je do FunSurf! Nauka prowadzona jest w trybie grupowym oraz indywidualnym. Na stronie internetowej szkoły znajdziesz specjalny formularz online, dzięki któremu dokonasz szybkiej i sprawnej rezerwacji miejsca dla siebie lub swojego dziecka. Możesz skontaktować się też drogą telefoniczną lub mailową. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i odważ się spróbować czegoś nowego!

By admin