nie. Lis 28th, 2021

To, że Zakopane ma wiele atrakcji to już wiemy, ale przecież, jeśli mamy tam przebywać to chcemy wynajmować komfortowe super domki i czy Zakopane ma dla nas ofertę? Oczywiście, że ma, bo to miejsce coraz lepiej się rozwija, przez co my możemy być tylko zadowoleni, bo uda nam się dotrzeć do takich ofert, jakie są dla nas najlepsze.

Najczęściej takie domki znajdują się nieco dalej od centrum, ale w krótkim czasie będzie można tam dojechać albo dojść. Mamy taką zaletę, że nie ma hałasu, a jak usiądziemy sobie na tarasie to możemy podziwiać piękne widoki. Bardzo dużo osób wybiera właśnie takie domki, bo są dla nich najlepsze. Samo Zakopane to na pewno Krupówki i Gubałówka. Trudno byłoby znaleźć kogoś, kto nie był w jednym i drugim miejscu. Na Krupówkach można spotkać kogoś znajomego, albo kogoś sławnego.

Można kupić pamiątki i co tylko chcemy. Jeśli zgłodniejemy to w każdej chwili można skorzystać z oferty jednej z karczm, które się tam znajdują. Te osoby, które mają więcej siły i przejdą całe Krupówki mogą udać się na Gubałówkę. Kolejka zawiezie nas w kilka minut na górę i będziemy mogli zobaczyć jeszcze piękniejsze widoki. Na górze kupimy sobie pamiątkę i coś zjemy. Można również skorzystać z quadów czy z parku linowego, ta druga atrakcja jest przeznaczona tylko dla odważanych.

Nasze spanie
Miejscem, które na pewno spełni nasze oczekiwania, jeśli chodzi o nocleg będzie domek z bali Komfort. Powierzchnia całego domku to prawie sześćdziesiąt metrów kwadratowych. Domek przeznaczony jest dla sześciu osób. Znajdują się z nim dwie sypialnie, w jednej jest balkon, a z niego rozpościera się piękny widok na góry. W salonie znajduje się dodatkowa kanapa dla dwóch osób. Mamy również do wykorzystania aneks kuchenny, w którym wszystko, co jest nam potrzebne się znajduje. Pełną ofertę znajdziemy na domki Zakopane i warto ją sprawdzić. Cena jest bardzo atrakcyjna jak za tak komfortowy domek. Trzeba rozważyć tę ofertę i zrobić rezerwacje. Chętnych do spania w tym miejscu jest bardzo dużo.

By admin