pon.. kwi 22nd, 2024

Wiele rzeczy plami twoje zęby bez twojej świadomości.

Na szczęście istnieje wiele możliwości uzyskania bielszych i jaśniejszych zębów. Zasługujesz na wspaniały uśmiech i możesz go poprawić, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek.Aby Twoje zęby wyglądały tak jasno, jak to możliwe, zrezygnuj z papierosów, czerwonego wina, kawy itp. Jeśli nie możesz zrezygnować z kawy i innych napojów, o których wiadomo, że powodują przebarwienia, możesz rozważyć ich wypicie przez słomkę, aby napoje te nie miały kontaktu z zębami.Jeśli chcesz naturalnie wybielić zęby, nie szukaj dalej niż pudełko sody oczyszczonej. To jeden z najbardziej sprawdzonych domowych środków. Zrób pastę z sody oczyszczonej i wody i umyj zęby tą pastą, a następnie spłucz. Jeśli będziesz robić to konsekwentnie, wkrótce będziesz miał lśniące białe zęby.Dokładne mycie zębów daje najlepsze efekty przy stosowaniu produktu do wybielania zębów. Jeśli zamierzasz farbować włosy, chciałbyś, aby włosy były trochę zabrudzone, chociaż zęby najlepiej wybielają, gdy wybielanie nakłada się na wyjątkowo czyste zęby. Brudne zęby mają nagromadzony pokarm i płytkę nazębną, które mogą powodować nierównomierny odcień, jeśli zostanie na nich zastosowany produkt wybielający. Aby uniknąć tworzenia się plam i nierównej bieli, ważne jest, aby przed wybielaniem usunąć te nawarstwienia szczotką i nicią dentystyczną.Jeśli masz chorobę dziąseł lub nieleczoną próchnicę w jamie ustnej, zachowaj ostrożność przed przystąpieniem do zabiegów wybielania zębów. Możesz jeszcze bardziej uszkodzić zęby lub po prostu marnować pieniądze na zabieg, który nie zadziała. Jak sprawić, by Twoje zęby były najbielsze przy każdym budżecie?

Przed zabiegiem należy skonsultować się z dentystą.Kiedy wybielasz zęby, pamiętaj, że istnieją ograniczenia tego, co może zrobić.

Jeśli przeszedłeś rozległe zabiegi dentystyczne, takie jak czapki, mosty lub korony, nie zostaną one wybielone przez leczenie, z którego korzystasz. Będziesz musiał wymienić tę pracę, aby pasowała do twojego nowego bielszego uśmiechu.Używaj naturalnych wybielaczy do zębów, takich jak soda oczyszczona, skórki pomarańczy lub skórki cytryny. Zmieszanie któregokolwiek z nich z odrobiną soli może stworzyć doskonały tani produkt do wybielania zębów. Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać usta po użyciu którejkolwiek z tych metod, ponieważ ostre kwasy mogą uszkodzić zęby.Unikaj wody i pasty do zębów z fluorem. Stwierdzono, że może powodować przebarwienia zębów. Jest kilka krajów, które zabroniły jej picia wody, ponieważ wiąże się to z chorobami i objawami. Jeśli potrzebujesz zażywać fluor, użyj kapsułek.Aby uzyskać lepszy wygląd zębów poprzez dietę, jedz więcej surowej żywności. Żucie surowej żywności może być dobre dla zębów, a unikanie przetworzonej żywności oznacza mniej płytki nazębnej. Chociaż surowe pożywienie nie jest dobrym sposobem na szybkie wybielanie zębów, regularne spożywanie ich sprawi, że z czasem zęby będą lśnić.Doskonałą metodą wybielania zębów jest używanie podczas picia słomki. Słomka wybiela zęby, skracając czas potrzebny na zabarwienie zębów przez napój. Przechodząc prosto do gardła i mając minimalny kontakt ze szkliwem, następuje mniej przebarwień i przebarwień.Już dziś możesz być na drodze do fantastycznego uśmiechu, wybierając te wskazówki, które najlepiej pasują do Ciebie i Twojej sytuacji. Przejmij kontrolę nad swoim uśmiechem i już dziś podaruj sobie bielsze zęby. Inni z pewnością zauważą pewność siebie, jaką emanujesz, gdy uśmiechasz się, pokazując bielsze zęby.

By admin