pon.. wrz 26th, 2022

Dość często w życiu ludzkim dochodzi do sytuacji, w których problemem staje się egzekwowanie należności od różnych dłużników.

Dość często osoby oraz podmioty takie tłumaczą się tym, że nie posiadają dostatecznych środków potrzebnych do pokrycia całej kwoty zadłużenia. Nawet komornik może poinformować, że ściągnięcie należności jest bezskuteczne ze względu na brak wolnych środków u danej osoby, a to nie zawsze musi być zgodne ze stanem faktycznym. Jest to spowodowane ukrywaniem majątku i informacjami o niskiej wiarygodności.

Detektywi i ich praca z zakresu ustalania majątku

Ustalanie majątku przez fachowców

Okazuje się, że na polskim rynku działa wiele firm specjalizujących się w szeroko pojętych działaniach detektywistycznych. Udzielają one między innymi profesjonalnego wsparcia w zakresie ustalania majątku dłużnika, jego źródeł dochodów, zobowiązań finansowych, itp. W ten sposób można poznać wiele ukrytych informacji i przyspieszyć proces odzyskiwania należności. Dodatkowo fachowcy reklamujący się słowami Detektyw Warszawa, potrafią ustalać majątek w ramach spraw o podział majątku lub ustanowienie alimentów.

Rzecz jasna, detektywi stosują wiele nowoczesnych metod oraz informacji dostępnych w różnych bazach dłużników, rejestrach gospodarczych, itp. Istnieje też możliwość obserwacji danej osoby, jej powiązań biznesowych, ustalenie miejsca pracy oraz wielu innych faktów. Wszystkie pozyskiwane informacje są sprawdzone i rzetelne oraz pozyskiwane w sposób zgodny z prawem, sprawny i szybki. Warto więc sięgać po wsparcie porządnych fachowców.

Jak widać, profesjonalny prywatny Detektyw może być rozwiązaniem wielu problemów z osobami, które celowo ukrywają składniki swojego majątku przed windykacją, komornikami oraz sądami i innymi osobami. Na szczęście znalezienie dobrych fachowców nie jest trudnym zadaniem. Wielu z nich prowadzi własne strony internetowe ze szczegółowymi opisami świadczonych usług oraz z danymi kontaktowymi. Wystarczy ich poszukać korzystając z wyszukiwarki on-line.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie

Detektyw Warszawa BDR
ul. Raszyńska 3

02-026 Warszawa

tel. 22 188 18 23

biuro@detektyw.com.pl

By admin