czw.. sie 11th, 2022

Wiele osób się nad tym zastanawia, bo jeśli przeliczy się, że biorąc trzysta tysięcy złotych przez trzydzieści lat oddamy sześćset tysięcy to wydaje nam się to mało opłacalne. Jeśli jednak zaczniemy patrzeć na to od innej strony, czyli że albo bierzemy kredyt hipoteczny i kupujemy mieszkanie albo dom albo niestety mieszkamy na wynajętym albo z rodziną to się nasza sytuacja i podejście zmieniają.

Tak ma właśnie wiele osób, którym nie opłaca się brać kredytu hipotecznego, ale nie mają innego wyjścia. Szkoda tylko, że w Polsce, jeśli buduje się domy to mało, kiedy dla siebie. Jak to możliwe? Budujemy żeby sąsiad nam zazdrościł, dlatego nie stawiamy małych i skromnych domków tylko wille. To, dlatego zaciągamy wysokie kwoty kredytów hipotecznych, które trzeba spłacić długimi latami zaciskając pasa. Do tego dochodzi jeszcze utrzymanie dużego domu, na które wiele osób nie stać. Byłoby dobrze gdyby nasze podejście do tego tematu się zmieniło.

Wybierajmy najkorzystniejszy kredyt

Najlepiej będzie w takiej sytuacji korzystać z pomocy doradcy finansowego, który jest w stanie zachęcić nas do wzięcia kredytu hipotecznego w tym banku. Takich ofert doradca ma kilkadziesiąt, co oznacza, że bez względu na to, jakie mamy wymagania i oczekiwania, co coś sobie znajdziemy. Doradca przegląda umowy od banków, może negocjować w naszym imieniu warunki, wypełnia wszystkie dokumenty. Ile musimy mu za to zapłacić? Nic, a nic, bo prowizje od kredytu płaci mu bank.

My nie ponosimy z tego żadnych kosztów i to dobra wiadomość, bo często nie mamy zbyt wielu pieniędzy na dodatkowe wydatki. Jeśli raz skorzystamy z pomocy doradcy finansowego to przekonamy się, że to był strzał w dziesiątkę. Można dowiedzieć się tak wiele o kredytach hipotecznych, że nigdzie takich informacji nie znajdziemy. Profesjonalnego doradcę finansowego znajdziemy na http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/ i na pewno warto się z nim skontaktować. Zobaczymy jak działa niezależny specjalista od kredytów, który ma bardzo szeroki zakres swojej wiedzy.

By admin