pon.. maj 23rd, 2022

Zadłużenie firmy to poważny problem.

Niestety dotyczy on wielu polskich przedsiębiorstw. Sytuacja stała się o wiele poważniejsza w związku z epidemią koronawirusa, która sprawiła, że wiele firm znalazło się na granicy upadku. Niezależnie od tego jak trudna jest sytuacja, powinniśmy zdawać sobie sprawę, że da się z niej wyjść. W żadnym wypadku nie należy się załamywać. Jeżeli nie jesteśmy w stanie samodzielnie oddłużyć firmy, skorzystajmy z pomocy profesjonalistów.

Długi to to nie koniec świata – oddłużanie firmy w praktyce

Oddłużanie firmy nie musi być trudne

Suma naszych długów może przyprawiać o zawrót głowy. Nawet jeśli wydaje się nam, że nigdy nie będziemy w stanie spłacić naszych zobowiązań finansowych, sytuacja nie musi być tak dramatyczna jak się wydaje. Być może nie zdajemy sobie sprawy, że wiele naszych długów jest już przedawnionych. Wielu przedsiębiorców nie ma świadomości, że mogą ubiegać się o odszkodowanie w związku z bezprawnym ograniczeniem działalności gospodarczej (jak stało się w Polsce podczas pierwszych fal epidemii). Zanim zdecydujemy się na ogłoszenie upadłości, przekonajmy się, czy naszej firmy naprawdę nie da się uratować. Pierwszą rzeczą, którą powinien zrobić zadłużony przedsiębiorca jest zwrócenie się o pomoc do doświadczonej kancelarii prawnej.

Prawnicy, którzy na co dzień zajmują się sprawami podobnymi do naszej mają wiedzę i doświadczenie pozwalające na znalezienie wyjść z trudnych sytuacji nawet, gdy inni ich nie widzą. Z zakresem usług kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu firm znajdziemy na tej stronie: Kancelaria Antywindykacyjna TM – pomoc w oddłużaniu . Doświadczeni prawnicy pomogą nam w takich sytuacjach jak między innymi: wypowiedziana umowa kredytowa, wypowiedziany leasing, zwrot prowizji bankowej, ochrona prawna majątku, reprezentowanie dłużnika na licytacjach komorniczych, dopłaty do szkód OC i AC, pomoc w kredytach CHF, konieczności odpowiedzi na pozew. Firma antywindykacyjna może ochronić nas przed nieuczciwym działaniem komorników, jest w stanie również opóźnić proces ściągania zadłużenia.

By admin