sob.. lip 2nd, 2022

Jeśli planujesz remont i chcesz wymienić wykończenie podłogi na nowe, możesz wziąć pod uwagę panele laminowane, których szeroki wybór znajdziesz w sprzedaży.

Jest to materiał podłogowy, który nie kosztuje wiele, jednak wyróżnia się jakością, trwałością i ciekawym wzornictwem oraz bogactwem kolorów. Chociaż style paneli są różne, każda podłoga laminowana ma inne warstwy. Warstwy obejmują warstwę podstawową, warstwę obrazu i warstwę ścieralną, czasami jest też warstwa podkładowa.

Trwałe i eleganckie podłogi z paneli laminowanych

Panele podłogowe Quick-Step Creo imitujące prawdziwe drewno

Wszechstronność zastosowania podłóg laminowanych stale się rozwija, wzrasta również ich jakość i trwałość. W ostatnim czasie pojawiły się w sprzedaży produkty, takie jak wodoodporne podłogi laminowane. Panele laminowane jest to idealna podłoga do każdego pomieszczenia, jak salon, jadalnia czy sypialnia, a modele wodoodporne możemy położyć w łazience, kuchni, przedpokoju, w miejscach narażonych na wilgoć. Warstwa ochronna paneli laminowanych sprawia, że ich trwałość jest jedną z najlepszych spośród wszystkich materiałów podłogowych.

Dodatkowo odpowiedni podkład do laminatu sprawia, że podłoga jest mniej podatna na uszkodzenia, bardziej cicha i komfortowa podczas chodzenia. Podkład umożliwia równomierne ułożenie podłogi, dzięki czemu podłoga laminowana może być zainstalowana w najlepszy sposób. Podłogi laminowane są odporne na zarysowania, plamy i wgniecenia. Zapewniają również redukcję hałasu, więc jest to idealne rozwiązanie, jeśli masz zwierzęta i dzieci.

Podłogi z paneli są teraz stosunkowo łatwe w montażu, więc jeśli lubisz majsterkować, możesz je ułożyć samodzielnie w dość krótkim czasie. Mają one specjalne zatrzaski lub system montażu na pióro i wpust, dzięki czemu każdy poradzi sobie z ich instalacją. Jeśli szukasz eleganckiej, niedrogiej i łatwej do czyszczenia podłogi o wyglądzie drewna, panele podłogowe Quick-Step Creo będą dla ciebie odpowiednim wyborem. Pamiętaj, aby zakupić odpowiedni podkład do laminatu, który może zwiększyć izolację i komfort podłogi z paneli.

By admin