sob.. lip 2nd, 2022

Po wyczyszczeniu i wypolerowaniu samochodu ważne jest, aby zastosować odpowiedni poziom ochrony lakieru bezbarwnego.

Jest kilka opcji do wyboru, ale najczęstszym rozwiązaniem dla kierowców jest wosk, który zapewnia ochronę przez około trzech miesięcy. Pośrednią opcją jest uszczelniacz do farb, który może trwać 6 do 12 miesięcy i wypełnić większość niedoskonałości nowymi silikonami. Jednak najlepszym wyborem jest ceramiczna powłoka polimerowa, która utrzymuje się przez dwa lata, tworząc odporną warstwę ochronną na wierzchu przezroczystej powłoki lakieru, aby chronić lakier przed czynnikami środowiskowymi.

Powłoka ceramiczna to trwała ochrona lakieru na samochodzie

Powłoka ceramiczna ultracoat metal guard do wszystkich części metalowych

Powłoki ceramiczne ultracoat metal guard mają niesamowite zalety, które warto poznać i wziąć pod uwagę, kiedy zlecamy detailing naszego pojazdu. Chociaż prawdą jest, że profesjonalne powłoki ceramiczne do samochodów mogą poprawić estetykę pojazdu, ważne jest również, aby zdać sobie sprawę, że korzyści wykraczają daleko poza zwykłe poprawienie wyglądu samochodu. Powłoka ceramiczna może przedłużyć żywotność twojego samochodu o kilka lat. To jest coś, czym można się cieszyć na wielu różnych poziomach. Niektóre z największych zalet nałożenia powłoki ceramicznej obejmują ochronę lakieru przed uszkodzeniami, rysami i śladami, świetny wygląd i połysk karoserii i innych części składowych auta, warstwa hydrofobowa, a także łatwiejsze czyszczenie.

Zanieczyszczenia, sól drogowa, kamyki i ptasie odchody oraz promieniowanie UV to tylko niektóre czynniki, które mogą wyrządzić wiele szkód na powierzchni samochodu. To nie jest uszkodzenie, które byłbyś w stanie zobaczyć, przynajmniej na początku, ale możesz być pewien, że tam będzie. Z czasem przyczyni się do tego, że samochód wygląda na starszy niż w rzeczywistości. Możesz powstrzymać takie uszkodzeni spowodowane czynnikami zewnętrznymi dzięki ceramicznej powłoce nałożonej na pojazd. Lakierowanie samochodu ma zdziałać więcej niż tylko nadanie mu świetnego wyglądu. Zapewnia również warstwę ochronną. Powłoka ceramiczna ultracoat metal guard w znacznym stopniu wzmacnia ten aspekt, ponadto znacznie przewyższa wosk, który z czasem się zużywa.

Nałożenie powłoki ceramicznej ultracoat metal guard na powierzchnię auta sprawi, że samochód będzie nie tylko odpowiednio chroniony, ale również zyska odpowiedni blask.

By admin