nie. Lis 28th, 2021

iPad będzie działał optymalnie tylko wtedy, gdy będziesz mógł go dobrze używać.

Potrzebujesz dogłębnego zrozumienia wszystkich możliwości iPada. W tym artykule użytkownicy iPada, którzy chcą maksymalnego doświadczenia, zyskają cenny wgląd.Jeśli dużo piszesz na iPadzie, rozważ zakup przenośnej klawiatury Bluetooth. Dużo pisania na wirtualnej klawiaturze ekranowej najprawdopodobniej spowoduje duży ból stawów palców. Kupując przenośną klawiaturę Bluetooth do iPada, będziesz mógł wygodnie pisać długie dokumenty na tablecie.Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś tabletu, możesz być przytłoczony. iPad jest niesamowicie przyjazny dla użytkownika i prawie niemożliwy do zepsucia. Po prostu zacznij się nim bawić i zobacz, ile możesz wymyślić sam. Nawet najbardziej nieudolny komputer powinien poradzić sobie z iPadem.Jeśli używasz iPada do grania w gry przez długi czas, bateria nie będzie działać tak długo. Możesz jednak rozszerzyć jego działanie, wyłączając funkcję wibracji używaną w wielu strzelankach lub grach wyścigowych. Jeśli grasz w te gry tylko kilka minut, możesz pozostawić tę funkcję włączoną.Upewnij się, że używasz tylko oficjalnych akcesoriów do iPada z iPadem. Wykazano, że akcesoria innych firm spowalniają urządzenie, a czasami nawet powodują trwałe uszkodzenia. Mimo że akcesoria Apple są droższe niż inne opcje, są tańsze niż konieczność całkowitej wymiany iPada.Jeśli chcesz zabezpieczyć kopie zapasowe iPada, możesz to zrobić, otwierając iPada w iTunes, przechodząc do zakładki podsumowania i wybierając Szyfruj dane. Pomysły, aby iPad był łatwiejszy w użyciu

W ten sposób wszystkie informacje będą bezpieczne na wypadek, gdyby coś się stało, a utracisz wszystkie informacje na iPadzie.Do iPada nie jest dołączona instrukcja obsługi, ale czasami warto ją mieć.

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak ustawić konkretną funkcję na iPadzie, pomocna może być instrukcja obsługi. Aby otrzymać kopię, po prostu odwiedź witrynę Apple. Znajdziesz tam wersję PDF, którą można łatwo pobrać.Jeśli chcesz skopiować i wkleić tekst do schowka iPada, dotknij i przytrzymaj tekst docelowy. Wybierz Kopiuj, zmień na inną aplikację, a następnie ponownie wybierz i przytrzymaj. Pojawi się wyskakujące menu, z którego należy wybrać „wklej”. Jeśli chcesz skopiować duży fragment tekstu, musisz czterokrotnie dotknąć, aby uzyskać cały blok.Aby chronić żywotność baterii, ustaw jasność na automatyczną jasność. iPad ma wygodną funkcję regulacji jasności urządzenia w zależności od warunków oświetleniowych otoczenia, w którym się znajduje. Ta technika zapewnia dłuższą żywotność baterii bez konieczności częstego ładowania. Możesz włączyć tę opcję w ustawieniach „Jasność i tapeta”.Czy właśnie popełniłeś literówkę? Dotknij i przytrzymaj błędnie napisane słowo, wybierz opcję Wybierz, a uzyskasz dostęp do funkcji zamiany. Stuknij w zamień i pojawi się lista sugestii. Wybierz odpowiednią pisownię, a słowo zostanie zastąpione. Jeśli właściwy wybór nie pojawi się, będziesz musiał użyć Backspace i ponownie wpisać słowo.Kopiowanie i wklejanie nie jest już funkcją dostępną tylko na komputerze domowym. Za pomocą prostego dotknięcia przycisku możesz wybrać dowolny obszar tekstu i skopiować go do schowka. Kiedy będziesz gotowy do wklejenia, naciśnij przycisk jeszcze raz i wybierz opcję „wklej”. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku duplikowania wiadomości lub dzielenia się pomysłem więcej niż raz.Jeśli chcesz poprawić wrażenia z iPada, skorzystaj z tych wskazówek. Możesz zauważyć, że dzięki iPadowi i powyższym informacjom dostępne są nowe możliwości.

By admin