śr. Paź 27th, 2021

Wykonując prace na wysokości lub zajmując się przenoszeniem towarów z niższych miejsc do wyższych, ludzie zwykle używają różnego rodzaju sprzętu pomocniczego, takiego jak podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe, przegubowe i inne hydrauliczne platformy podnośne.

Podnośniki z przegubowym wysięgnikiem są najczęściej używane w miejscach pracy w przemyśle i na zewnątrz, ponieważ ma największy zasięg i jest wystarczająco mobilny, aby można go było łatwo przenosić z miejsca na miejsce. W rzeczywistości taki podnośnik z przegubowym wysięgnikiem jest również pomocny w pracy na wysokości i ma wiele szczególnych zalet, których nie posiadają inne urządzenia dźwigowe. Najważniejszymi korzyściami wynikającymi z wypożyczenia podnośników to bezpieczna platforma dla pracowników, duży zasięg pracy, obrotowy kosz, mocne podpory hydrauliczne oraz wiele źródeł zasilania. W przeciwieństwie do innych platform podnośnych, które mogą poruszać się tylko w pionie, platforma podnośnika z wysięgnikiem przegubowym może pracować z obrotem 360 stopni w powietrzu. Ta funkcja zapewnia pracownikom większe możliwości i wygodę, ponieważ mogą wykonywać szereg prac na wysokości bez obracania korpusu podnośnika, a wystarczy nacisnąć przycisk obrotu, aby wyregulować kierunek platformy, oszczędzając czas na przestawianie całego urządzenia w inne miejsce. Podnośniki, rusztowania i dźwigi ułatwiają wykonywanie prac na wysokościach

Ogólne urządzenia dźwigowe nie są uzbrojone w wysięgniki, co stwarza ryzyko, że gdy platforma windy zostanie podniesiona na ponad 10 metrów, korpus podnośnika ma tendencję do kołysania się.

Podnośnik przegubowy posiada mocne podpory hydrauliczne, mające na celu zapewnienie bezpiecznej i stabilnej wysokości podnoszenia. Rozszerzone obszary powierzchni oporowej skutecznie zwiększają stabilność i bezpieczeństwo platform i pracowników wykonujących swoje zadania na wysokości. Jeśli chcesz wynająć podnośnik, skontaktuj się z profesjonalną firmą Podesty.Rentals – wynajem podestów ruchomych oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu ciężkiego do prac na wysokościach, jak dźwigi, rusztowania i podnośniki. Oprócz podnośników osobowych, wysięgnikowych i nożycowych znajdziemy również do wypożyczenia podnośniki o wyspecjalizowanych funkcjach.

By admin