wt.. lip 23rd, 2024

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to szeroko stosowane i szerokie określenie procedur związanych ze skórą i wyglądem osoby, poprzez leczenie wielu schorzeń skóry w tym blizn, przebarwień skóry, trądziku, wiotkości skóry, nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, zmarszczek, znamion, plam wątrobowych, usuwanie niechcianego owłosienia i pajączków.

Tradycyjnie medycyna estetyczna obejmuje dermatologię, chirurgię szczękowo-twarzową, chirurgię plastyczną i plastykę.

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry

Medycyna estetyczna obejmuje zarówno zabiegi chirurgiczne, jak lifting twarzy, liposukcja, implanty piersi, ablacja częstotliwościowa, jak i zabiegi niechirurgiczne, jak napinanie skóry za pomocą częstotliwości radiowej, skoncentrowane pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, niechirurgiczna liposukcja, botoks, peeling chemiczny, usuwanie tłuszczu za pomocą fal radiowych. Są to zazwyczaj zabiegi efektywne i nie posiadające skutków ubocznych, znacznie poprawią jakość życia, pewność siebie, samopoczucie psychiczne i zaangażowanie społeczne, możemy je wykonać w klinice medycyny estetycznej w Łodzi.

Stosowanie neuromodulatorów, jak botoks i wypełniacze we wczesnym okresie życia ma działanie odmładzające, aby rozwiązać łagodne problemy estetyczne w nieinwazyjny i bezpieczny sposób, zamiast inwestować w ryzykowne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w późniejszym życiu. Warto zatem wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb zabieg z zakresu medycyny estetycznej w Łodzi. Dzięki postępowi technicznemu efekty neurotoksyn i wypełniaczy utrzymują się dłużej i mają dodatkową elastyczność, możliwe jest zatem osiągnięcie naturalnych rezultatów bez używania dużej ilości produktu.

Niezależnie od tego, czy patrzysz na fale radiowe czerpiące korzyści z mikrodermabrazji, czy odwrotnie, połączenie tych dwóch zabiegów poważnie wzmacnia wyniki końcowe. Możemy o takich procedurach przeczytać na stronie http://neobeauty.pl. Zabiegi mikrodermabrazji z radiofrekwencją są bezkrwawe ze względu na koagulacyjne działanie igieł, co oznacza, że pacjenci szybko wracają do swoich zajęć i nie wymagają rekonwalescencji. Zabiegi mikroigłowe RF podnoszą poprzeczkę dzięki dodatkowi czerwonego i niebieskiego światła LED, które dodatkowo przyspiesza działanie przeciwtrądzikowe i rozjaśniające.

By admin