wt.. cze 18th, 2024

To, że wygoda małego pasażera jest dla rodziców jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze wózka nikogo raczej nie dziwi. Równie istotne bywają jednak także względy estetyczne. Świeżo upieczeni rodzice chcą, aby pierwszy pojazd ich malucha wyglądał efektownie i był na czasie.

Nowocześnie czy w stylu retro?

Producenci oferujący wózki dziecięce prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych rozwiązań i nowatorskich wzorów. Rodzicie ceniący sobie nowinki i awangardowy styl docenią np. asymetryczną ramę, efektowne, duże koła czy oryginalną kolorystykę. Moda wpływa na wiele dziedzin naszego życia i nie omija to także wózków – tu także można znaleźć odzwierciedlenie współczesnych trendów. Popularnością cieszą się nie tylko zupełnie nowe wzory, ale także te nawiązujące do ponadczasowej klasyki. Powszechne stają się koła ze szprychami, stylizowane gondole i odniesienia do stylu retro. Stylizowane bywają klasyczne wózki dla małych dzieci i jaki wózki spacerowe. Warszawa jest jednym z miast, w którym nowe trendy widać najszybciej. Nic w tym dziwnego – to ogromny rynek i miasto otwarte na świat, chętnie odwiedzane przez turystów.

Polecamy szczególnie markę Bugaboo wózek – bardzo modną w ostatnim czasie wśród blogerek.

Moda na wielofuncyjność

Nawet jeśli ulegamy modzie, i chcemy podążać za głównym nurtem, nie musi to oznaczać pójścia na kompromisy w kwestii wygody czy użyteczności. Jeśli chodzi o wózki dziecięce, wyszukany design może łączyć się z praktycznymi rozwiązaniami, ułatwiającymi codzienną eksploatację. Przykład? Wygodne, zautomatyzowane rozkładanie. Wystarczy zwolnić blokadę i użyć odrobiny siły, bo wózek złożył się do pozycji transportowej, zajmując przy tym o kilkadziesiąt procent mniej miejsca. Najlepsze pod tym względem są kompaktowe spacerówki – rozwiązanie idealne np. dla zapracowanej mamy, zabierającej dzieci do parku.
Mnogość rozwiązań stosowanych w nowoczesnych wózkach może przyprawić o zawrót głowy. Warto przed zakupem poradzić się specjalisty, który zaprezentuje działanie mechanizmów i wbudowanych funkcji. Pracownik podpowie także, jak poprawnie korzystać z wózka, aby zapewnić bezpieczeństwo malucha i wydłużyć trwałość pojazdu. Znajdź sklep dziecięcy Warszawa w Twojej okolicy i porównaj interesujące cię modele osobiście. To pozwoli na to, aby wyrobić sobie własne zdanie i opinię – w końcu, nie bez powodu mówi się, że kupujemy oczami. Sklep dla dzieci Warszawa, to – oprócz samych wózków – także dobry adres w przypadku poszukiwań akcesoriów do przewozu dzieci. Zimowy śpiworek dopasowany do wózka, zapasowe koła, a może nowy daszek? To wszystko można znaleźć w dobrym sklepie z wózkami.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem childsplay.pl

By admin