pon.. mar 27th, 2023

Lamele ścienne mogą być doskonałym pomysłem na aranżacje wnętrz, są to listwy, które charakteryzują się stosunkowo niską ceną, są łatwe w montażu.

Dzięki temu możemy łatwo zmienić wystrój naszego salonu, kuchni czy też łazienki. Lamele produkowane są z różnych materiałów, mogą być to lamele drewniane, które najczęściej instalujemy w pomieszczeniach suchych, przykładowo w salonie, lub też lamele z PVC, które możemy z powodzeniem zastosować w naszej łazience czy też kuchni.

Lamele znów stają się modne

Lamele ścienne w naszym domu

Możemy wykorzystać lamele drewniane, które sprawią, że pomieszczenia będą bardziej przytulne, drewno na ścianie będzie bardzo pozytywnie wpływało na ocieplenie naszych wnętrz. Dostępne są także lamele wykonane z PVC, MDF, które będą posiadały także okleinę drewnopodobną czy też w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dostosujemy je do naszych potrzeb. Lamele ścienne możemy połączyć z listwami dekoracyjnymi, sztukaterią, możemy docinać je w zależności od potrzeb, aby sięgały od podłogi do sufitu. Dobrym pomysłem może być zamontowanie lameli pod sufitem, lamele PVC mogą także sprawdzić się na zewnątrz.

Lamele drewnopodobne mogą imitować olchę, dąb oraz wiele różnych odmian drewna. Jeżeli posiadamy drewnianą podłogę, możemy łatwo dostosować je do kolorystyki podłogi czy też dobrać je do koloru naszych mebli. Dostępne są również ciemne kolory, wenge, lamele czarne, biale. Lamele cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na możliwość dobrania szerokości, kolorystyki, dlatego łatwo dopasujemy je do pomieszczeń klasycznych, jak również nowoczesnych. Lamele będą ciekawym rozwiązaniem w pomieszczeniach industrialnych, gdzie drewno może bardzo pozytywnie wpłynąć na wygląd naszej betonowej ściany.

Lamelki różnego typu wykorzystamy w naszych łazienkach, może być to ciekawy element wykończenia wokół lustra, dostępne są lamele ścienne czarne, jasne, dzięki temu możemy stworzyć aranżację wnętrza, która najbardziej będzie nam odpowiadała kolorystycznie. Umieszczenie lameli ściennych w poziomie może wpływać bardzo pozytywnie na wygląd pomieszczeń, mogą wydawać się optycznie nieco większe. Podsumowując, zapraszamy do zapoznania się z oferta sklepu https://kaflando.pl.

By admin