czw.. sie 11th, 2022

Szybki rozwój technologii oraz coraz większy i łatwiejszy dostęp do internetu sprawił, że praktycznie każdy z nas posiada w dzisiejszych czasach smartfona, dzięki któremu możemy przeglądać strony internetowe, portale aukcyjne, sprawdzać godziny odjazdów autobusów, sprawdzać pogodę, zamawiać taksówki przez aplikację i wiele, wiele innych.

Posiadanie smartfona pozwoliło nam na usprawnienie naprawdę wielu codziennych czynności. Jednak każdy z nas boryka się z tym samym problemem, ponieważ te urządzenia są bardzo wrażliwe na jakiekolwiek uszkodzenia. Niestety jeśli nie będziemy dbali odpowiednio o nasz sprzęt, łatwo możemy doprowadzić do jego poważnego uszkodzenia. Kupić nowy czy naprawić?

Dlatego tez obecnie na rynku możemy znaleźć wiele produktów takich jak hartowane, ochronne szkła na wyświetlacze, pancerne obudowy na telefon, które mają go chronić przed nieprzyjemnymi skutkami upadku.

Mimo wszystko posiadając szereg tego typu zabezpieczeń często może dochodzić do sytuacji w których nasz telefon się uszkodzi. Powstaje wtedy bardzo ważne pytanie, kupować nowy czy naprawiać uszkodzony?
Wszystko zależne jest od tego, czy nasz telefon pochodzi z górnej półki, a więc kosztował kilka tysięcy złotych czy pochodzi z niższej półki, gdzie na kupno nowego, takiego smarftona nie wydamy więcej jak kilkaset złotych. Naprawa jest ekonomicznie opłacalna jeśli jej wartość nie przekracza więcej niż obecna wartość smartfona w stanie takim, jakim jest. Dlatego w przypadku flagowych telefonów jak najbardziej powinniśmy się zastanowić nad ich naprawą. Ważnym elementem będzie także to, czy po naprawie naszego smarftona będzie on miał w stu procentach przywróconą funkcjonalność. Jeśli żadna naprawa nie będzie w stanie przywrócić funkcjonalności naszego smartfona, nie powinniśmy podejmować się zlecenia takiej naprawy. Dlatego też jeśli Twój „jabłkowy telefon” uległ uszkodzeniu, to szukaj serwis iphone warszawa czym prędzej, by dowiedzieć się, jakie będą przybliżone koszty naprawy.

By admin