niedz.. maj 19th, 2024

Jeśli chcemy wiedzieć ile dokładnie jest warta nasza nieruchomość to, co należy wtedy zrobić? Na pewno trzeba będzie sprawdzać ceny podobnych domów albo mieszkań, ale to wcale nie jest takie łatwe.

Trudno znaleźć dwa takie same mieszkania czy domy. pozornie wyglądają podobnie, ale wystarczy, że są wykonane z innych materiałów, mają inne wykończenie i to wszystko wpływa na cenę. Wystarczy, że tutaj będą deski dębowe na podłodze, a tam zwykłe tanie panele i już wartość całości jest inna. To, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak szukać rzeczoznawcy, który jest w stanie nam pomóc. Zainteresowanie takimi usługami jest bardzo duże, bo dzisiaj nieruchomości cały czas drożeją i trudno się w tym wszystkim połapać, a przecież my chcemy dokładnie wiedzieć ile nasza nieruchomość jest warta. Chodzi o to żeby na tym uzyskać, a już na pewno nie chcemy żeby wartość naszej nieruchomości była mocno zaniżona. Cenę zaniżyć można tylko wtedy, kiedy chcemy ją już teraz, zaraz sprzedać. Wtedy cena może być 1/3 wartości rynkowej. Tak to właśnie wygląda, dlatego mało, kiedy takie oferty się trafiają, bo nikt nie chce sprzedawać tak tanio.


Pomoc przy wycenie nieruchomości

Jeśli nie znamy się na wycenie i nie wiemy jak się za to zabrać to nie pozostaje nam nic innego jak wezwać na miejsce rzeczoznawcę. Kontaktujemy się z taką osobą i mówimy, o co dokładnie nam chodzi, a taka osoba będzie w stanie się do wszystkiego przygotować. Zna się na tym bardzo dobrze, dlatego nie boi się wyceń małych czy ogromnych nieruchomości. Im trudniejsze zadanie tym dłużej się schodzi przy jego wycenie, ale to akurat nie ma dla takiej osoby znaczenia. Podejmuje się wyceny wszystkich rodzajów nieruchomości, bo się na tym bardzo dobrze zna. Dla nas rzeczoznawca majątkowy Poznań cennik to osoba rzetelna i kompetentna, dlatego jest w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania i oczekiwania. Wystarczy się skontaktować z taką osobą, a dowiemy się wszystkiego, czego jeszcze o wycenie nieruchomości nie wiemy, a wiedzieć chcemy.

By admin