sob.. lip 2nd, 2022

Wirtualne biuro jest nowoczesną usługą, doskonałą dla przedsiębiorców, którzy wykonują przy okazji wolny zawód. Zazwyczaj nie potrzebują lokalu, ponieważ ich głównym narzędziem pracy jest komputer i możliwość dostępu do internetu. W takiej sytuacji mogą pracować praktycznie wszędzie, jednakże prawnie, muszą mieć adres korespondencyjny.

Aby móc oddzielić sprawy prywatne od zawodowych, warto skorzystać z usług biura wirtualnego, które udostępnia adres. Po podpisaniu umowy i określeniu wspólnych potrzeb, można ten adres wpisywać do swoich dokumentów, czy na fakturach. Ułatwieniem jest również możliwość korespondencji z urzędem skarbowym, czy nawet kontrahentami, ponieważ listy i paczki przychodzą pod jeden adres. Koszty nie są wcale takie wysokie, ponieważ średnio wynoszą 100 złotych za miesiąc przy minimalnych potrzebach przedsiębiorcy.

To, co jest najważniejsze, to to, że właściciel firmy nie musi w biurze spędzać 8 godzin dziennie, tylko może je wynająć na godziny wedle swoich potrzeb. Jeśli wyjeżdża służbowo, wówczas płaci tylko za faktycznie udostępnione biuro i ewentualne urządzenia, które mu są potrzebne. Do dyspozycji może mieć komputer, drukarkę, fax, telefon, ekspres do kawy, czajnik, a nawet zapas kaw i herbat na spotkania biznesowe. Biuro również jest bardzo wygodne, urządzone nowocześnie i w dobrej lokalizacji, gdzie łatwo dojechać. Są to ogromne plusy prowadzenia biznesu, a na dodatek ukazują prestiż właściciela firmy w oczach klientów.

Oferta wirtualnego biura

Ofert wirtualnego biura jest bardzo dużo, praktycznie w każdym większym mieście Polski. Propozycje pochodzą od właścicieli apartamentowców i biurowców, którzy wynajmują wirtualne biura praktycznie od ręki. Są one głównie dla freelancerów, młodych przedsiębiorców którzy swoje biznesy prowadzą w internecie, inwestorów giełdowych, start-upów, czy przedsiębiorców uprawiających wolny zawód. Może to być firma jednoosobowa, ale i spółka, ponieważ oferta jest dopasowana do potrzeb przedsiębiorców.

Na ich życzenie wirtualne biuro może zamienić się w mini magazyn, salę konferencyjną, czy nawet salę szkoleniową. Dostępny jest sprzęt do prowadzenia takich spotkań, a także możliwość zamówienia cateringu. Wirtualne biuro oferuje również podziemne parkingi strzeżone, dlatego poczucie bezpieczeństwa jest zapewnione.

Przedsiębiorca może w recepcji zarezerwować hotel, poprosić o zakup biletów lotniczych, czy obsługę korespondencji, w tym e-mailowej. W razie problemów komunikacyjnych można zamówić taksówkę, czy też wynająć dodatkowy samochód. Jest to bardzo nowoczesna forma prowadzenia biznesu, a jednocześnie wygodna, ponieważ w ciągu miesiąca można wynajmować nawet kilka biur wirtualnych w zależności od miejsca pobytu.

Spółki prowadzą wiele rozmów handlowych w biurach wirtualnych i przy tym mają pełną dyskrecję, tak aby poufne dane nie zostały nigdzie przekazane. Jest to bardzo ważne, ponieważ od tego zależy renoma firmy. Obsługa recepcji czynna jest całą dobę, dlatego można pracować również w nocy.

Na stronie https://www.wirtualne-biuro-mickiewicza.pl/ dostępnych jest więcej szczegółów dotyczących oferty wirtualnego adresu

By admin