niedz.. maj 19th, 2024

Obecnie w sprzedaży znajdziemy do wyboru różne rodzaje przedłużeń i zagęszczeń do włosów, w tym doczepiane włosy na żyłce, przedłużanie włosów na klipsach, treski, peruki i doczepiane kucyki, dlatego każda kobieta znajdzie odpowiedni rodzaj doczepianych włosów syntetycznych lub naturalnych odpowiednich dla swoich potrzeb.

Można z takich doczepianych włosów stylizować wiele różnych fryzur, od klasycznych i eleganckich po luźne i swobodne uczesania. Jeśli wybierzesz przedłużenia dobrej jakości, uzyskasz za ich pomocą dłuższe i bardziej gęste fryzury, a dodatkowo posłużą ci one przez wiele lat. Najlepsze przedłużenia włosów są wykonane z zszytym wątkiem z tkaniny, w przeciwieństwie do silikonu lub innych materiałów. Czy doczepiane włosy są odpowiednim rozwiązaniem dla ciebie?

Naturalne ludzkie lub wysokiej jakości syntetyczne włosy są przyszywane do kawałka materiału, a następnie spinki są przyszywane ręcznie na każdym wątku.

To sprawia, że podstawa wątku jest grubsza i bardziej elastyczna, co oznacza, że łatwiej jest dopasować różne fryzury, a także dodać uniesienie włosów u nasady. Jeśli masz cieńsze włosy, możesz w pierwszej kolejności zdecydować się na przedłużanie włosów bez szwu, ponieważ wątki są cieńsze niż w przypadku przedłużek klasycznych. Jednak klasyczne przedłużanie włosów może być odpowiednie dla ciebie, jeśli masz cienkie włosy. Czemu? Ze względu na grubszą zszywaną podstawę, o której wspominaliśmy wcześniej, dodaje to nieco objętości do podstawy wątku, zapewniając większą objętość u nasady oraz bardzo potrzebną pełnię i uniesienie fryzury. Możesz w ten sposób uzyskać grubszy i dłuższy kucyk czy warkocz, a także ułożyć eleganckie fryzury na specjalne okazje wybierając włosy clip in od Cameron Hair. Być może twoje włosy są zbyt cienkie lub zbyt krótkie na przedłużenie lub upięcia z zastosowaniem doczepek na klipsach, możesz jednak zastosować doczepiane włosy na żyłce. W takich przypadkach elastyczność klasycznych przedłużeń włosów jest główną zaletą. Wątki można skręcać i wyginać, aby manipulować różnymi kształtami i stylami, których inne style przedłużeń mogą nie być w stanie tak łatwo dopasować się do włosów.

By admin